Bagażnik dachowy CRUZ Airo Dark T118 do: OPEL Astra (K) Sports Tourer 17-

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CR-935-816/A-T118D
  • Producent: Cruz
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 1 do 3 dni roboczych
  • szt.
  • 599,00 zł

Bagażnik firmy CRUZ do samochodu Opel Astra Sports Tourer 2017-. Komplet zawiera stopy, belki stalowe ST120 i kit 935-816 mocujący bagażnik.

  Bagażnik dachowy CRUZ składający się z aluminiowych aerodynamicznych barwionych chemicznie na czarny kolor belek Airo T o długości 118 cm i zestawu mocowań 935-816 dopasowanego do samochodu:

  • OPEL Astra Sports Tourer 2017- (z relingami zintegrowanymi)
  Nowe belki Airo T zaprojektowane aby zapewnić ładny wygląd i funkcjonalność. Aerodynamiczny kształt ma niskie opory powietrza i poziom hałasu co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa i komfort. Bagażnik wyprodukowany zgodnie z obowiązującymi normami jakości i bezpieczeństwa. Produkty Cruz cieszą się dobrą opinią, cenione są za dobry stosunek ceny do jakości.  Prosty montaż, w komplecie dokładna instrukcja i potrzebne narzędzia. Zamki zabezpieczające są opcją dodatkową. Belki CRUZ Airo można dopasować do innego samochodu wymieniając kit - zestaw łapek. Jeśli posiadasz belki Cruz i szukasz zestawu montażowego 935-816 sprawdź tu. Belki mają standardowy rowek T do którego pasują wszystkie akcesoria z adapterami o szerokości 20 mm np. Thule Mont Blanc, Atera, Taurus czy Start. Czarny kolor belek powstaje na skutek anodowania aluminium.
    W zestawie otrzymujemy kompletny bagażnik: stopy, dwie belki aluminiowe Airo Dark T118 o przekroju skrzydła samolotu oraz indywidualnie zaprojektowany zestaw mocowań 935-816, dopasowany do samochodu. Wszystkie produkty hiszpańskiej firmy CRUZBER posiadają atesty bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja 2 lata. Ładowność 50 kg.