Bagażnik dachowy CRUZ Airo Dark Fix do OPEL Insignia kombi 17- (z relingami zintegrowanymi

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: CR936-581/A-F118D
  • Producent: Cruz
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 1 do 3 dni roboczych
  • 609,00 zł

Bagażnik CRUZ do: OPEL Insignia kombi 2017- (z relingami zintegrowanymi). Komplet: niskie, czarne belki Airo FIX118 i mocowanie 935-581.

   Bagażnik dachowy CRUZ w nowej obniżonej wersji, zestaw aluminiowych barwionych na czarny kolor belek Airo Dark FIX118 i kitu mocującego 936-581 do samochodu:

  • OPEL Insignia Sport Tourer 2017- (z relingami zintegrowanymi).
  • OPEL Insignia Cross Tourer 2017- (z relingami zintegrowanymi)

  Kompletny, solidnie wykonany bagażnik, idealny do przewozu bagażu lub sprzętu sportowego na dachu samochodu. Prosty  w montażu, w komplecie dokładna instrukcja i potrzebne narzędzia. Wyprodukowany w Hiszpanii zgodnie z normami jakości i bezpieczeństwa. Kanałek montażowy w górnej powierzchni belki ma znormalizowany wymiar, do którego pasują uchwyty rowerowe, narciarskie innych firm jak Atera, Mont Blanc i polskie Taurus i Start. Dostępne oddzielnie zamki są opcją dodatkową. Wymienne zestawy montażowe pozwalają mocować bagażnik do różnych samochodów. Wersja belek Airo Fix ma obniżone stopy zapewniające ładniejszy wygląd i lepsze dopasowanie do samochodu.
   W zestawie otrzymasz, gotowy do montażu bagażnik: dwie wykonane z aluminiowego profilu belki Airo Dark FIX118 o opływowym kształcie, oraz zestaw mocowań 936-581 idealnie dopasowanych do relingów. Jeśli posiadasz belki firmy CRUZ potrzebujesz samego zestawu montażowego 936-581 sprawdź. Wszystkie produkty hiszpańskiej firmy CRUZ posiadają atesty bezpieczeństwa i jakości. Gwarancja 2 lata. Ładowność 75 kg.