Bagażnik dachowy Cruz 935/755/AirX108 do samochodu Nissan X-Trail SUV 2014-

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: cruz-935-755/AirX108
  • Producent: Cruz
  • Dostępność: Wkrótce w sprzedaźy.
  • szt.
  • 528,00 zł
Bagażnik Cruz do samochodu NISSAN X-Trail 5D SUV 2014->. Zestaw zawiera aerodynamiczne Belki AiroX 108 cm i kit montażowy 935-755 dopasowany do punktów fabrycznych.
Bagażnik dachowy CRUZ z belkami aluminiowymi Airo o długości 108 cm i zestawem mocowań-kitem 935-755 do samochodów z fabrycznymi punktami:
  • HONDA CR-V 5D SUV 2012-, z relingami zintegrowanymi. 
Solidnie wykonany i dobrze dopasowany do samochodu bagażnik. Zaprojektowany aby zapewnić ładny wygląd, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Prosty intuicyjny montaż, w komplecie dokładna instrukcja i niezbędne narzędzia. Do bagażnika można dokupić dostępne oddzielnie zamki, a po wymianie zestawu mocowań uniwersalne belki dopasować do innego samochodu. Nowe aluminiowe belki Airo o niskim współczynniku oporu powietrza i niskim poziomie hałasu, posiadają znormalizowany rowek T 20 mm do którego bez problemu pasują akcesoria innych producentów, jak Thule, Mont Blanc, Atera lub polskie Taurus i Start. 

Bagażnik Cruz z aluminiowymi Belkami Airo do HONDA CR-V 2012-

W zestawie otrzymujemy kompletny bagażnik: dwie aerodynamiczne belki aluminiowe Airo z opływowego profilu oraz zestaw mocowań idealnie dopasowanych do punktów fabrycznych w samochodzie.

Poprzeczki bagażnika CRUZ Aro Honda CR-V 2012-

Wszystkie produkty hiszpańskiej firmy CRUZBER posiadają atesty bezpieczeństwa i jakości.

Certyfikat TUV i GS na bagażnik dachowy Cruz


Gwarancja 2 lata.
Ładowność 75 kg

Jeśli posiadasz belki bagażnikowe Cruz i chcesz je wykorzystać mozesz dokupić sam kit montażowy do samochodu. Znajdziesz go TU