Bagażnik WHISPBAR Flush K858/S25W z aluminiowymi belkami

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: whispbar-K858/S25
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: od 1 do 3 dni
  • szt.
  • 953,00 zł
Bagażnik dachowy do samochodu BMW 2 (F45) Active Tourer 2014-, z relingami zintegrowanymi. Zestaw składa się z aluminiowych belek S25W z zamkami i kitu K858. Ładowność 75kg
Kompletny bagażnik dachowy Whispbar z aluminiowymi, aerodynamicznymi poprzeczkami Flush S25W do samochodu z relingami zintegrowanymi.
  • BMW 2-Series Active Tourer MPV 2014->

W celu zamocowania bagażnika, wystarczy do całkowicie zmontowanych belek Whispbar Flush dołączyć indywidualny zestaw mocowań kit K858 idealnie pasujący do samochodu. Montaż ułatwia zrozumiała instrukcja w języku polskim. Bagażnik dopasowany do szerokości samochodu belki nie wystają poza stopy. Jeśli masz doświadczenie z różnymi bagażnikami i hałasem jaki generują to podróżując z bagażnikiem Whispbar poczujesz się niezwykle komfortowo. Aluminiowy aerodynamiczny profil belki redukuje szumy o około 70%. Stylowy a przy tym niezwykle praktyczny, nie burzy linii nawet luksusowego pojazdu. Zaprojektowany dokładnie do samochodu. Wyposażony w zamki antykradzieżowe. standardowy kanał T 22 mm w belkach pozwala na bezproblemowy montaż akcesoriów Whispbar i innych producentów jak Thule, Mont Blanc, Atera, Cruz, Amos, Taurus.

Maksymalna ładowność  bagażnika (kg)
75
W komplecie zamki
Tak
Szerokość belki (mm)
85
Wysokość belki (mm)
25
Szerokość kanałka montażowego T (mm)
22