Pokrowce na przednie fotele Kegel-Błażusiak Mars II rozmiar L

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: kb-marsl-5-1237-222-3070
 • Producent: Kegel-Błażusiak
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24h
 • szt.
 • 69,90 zł
Pokrowce na przednie fotele Mars L Lux Super Air Bag polskiej firmy Kegel-Błażusiak. Wykonane z trudnopalnego materiału tapicerskiego, kombinacja materiałów potwierdzona badaniami w TUV i PIMOT.
Dopasowane pokrowce samochodowe na przednie fotele, seria Mars. Do pokrowców na przednie fotele można dokupić oddzielnie pokrowiec Mars na tylną kanapę. Pokrowce w kolorze beżowo-popielatym. Pokrowiec wykonany jest w modnej stylistyce z bardzo mocnego i trwałego materiału tapicerskiego, wykorzystywanego również do produkcji tapicerek w samochodach.

Część użytkowa pokrowca wykonana jest w całości z materiałów trudnopalnych podlaminowanych pianką samogasnąca, kombinacja materiałów potwierdzona badaniami w TUV i PIMOT. Pokrowce są przystosowane do użytkowania na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi (air bag) – odpowiednie części pokrowca zszyte są specjalnym atestowanym szwem (certyfikat PIMOT), który rozrywa się podczas wybuchu bocznej poduszki powietrznej, jednocześnie nie opóźniając jej otwarcia.

Pokrowiec jest profesjonalnie wykonany według wysokich standardów jakościowych Kegel-Błażusiak i zaklasyfikowany do najwyższej klasy EXCELENT.

Kegel-Błażusiak jest polską firmą, największym producentem i eksporterem w branży zatrudniającym kilkuset pracowników. Produkcja wszystkich pokrowców Kegel-Błażusiak odbywa się Polsce w dużej części z surowców polskiej produkcji. Kupując pokrowce Kegel-Błażusiak wspierasz polską gospodarkę i chronisz polskie miejsca pracy.

Skład surowcowy: poliester, pianka PUR

Komplet zawiera:

 1. 2 pokrowce na przednie fotele
 2. 2 pokrowce na zagłówki
 3. klamerki montażowe