Pokrowce na przednie fotele Kegel-Błażusiak Perun rozmiar XL

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: kb-perunxl-5-1245-238-4023
  • Producent: Kegel-Błażusiak
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: Od 1 do 3 dni
  • 113,90 zł
Pokrowce na przednie fotele Perun XL Lux Super Air Bag firmy Kegel-Błażusiak. Komplet wykonany jest z materiału tapicerskiego trudnopalnego i samogasnącej gąbki.
Pokrowce na przednie fotele Perun XL Lux Super Air Bag firmy Kegel-Błażusiak to pokrowiec bardzo wytrzymały a jednocześnie elegancki, o ciekawej i stonowanej kolorystyce pasującej do każdego wnętrza. Pokrowce wykonane są w bardzo wysokich stadardach, z elegancko wykończonymi otworami na zagłówki. Posiadają w odpowiednim miejscu "bezpieczny szew", który nie opóźnia momentu otwarcia bocznych poduszek powietrznych (parametr przebadany w TUV i PIMOT). Materiał z którego są wykonane pokrowce to połączenie materiału trudnopalnego i samogasnącej gąbki.

Kegel-Błażusiak jest polską firmą, największym producentem i eksporterem w branży zatrudniającym kilkuset pracowników. Produkcja wszystkich pokrowców Kegel-Błażusiak odbywa się Polsce w dużej części z surowców polskiej produkcji. Kupując pokrowce Kegel-Błażusiak wspierasz polską gospodarkę i chronisz polskie miejsca pracy.

Skład surowcowy: poliester, pianka PUR

Komplet zawiera:

  1. 2 pokrowce na przednie fotele
  2. 2 pokrowce na zagłówki
  3. klamerki montażowe