Pokrowiec na tylną kanapę Kegel-Błażusiak Mars II rozmiar L-XL

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: kb-marslxl-5-1240-222-3070
 • Producent: Kegel-Błażusiak
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24h
 • 139,90 zł
Wysokiej jakosci pokrowiec na tylną kanapę Mars L-XL Lux Super polskiej firmy Kegel-Błażusiak. Wykonany z materiałów trudnopalnych wykorzystywanych do produkcji tapicerek samochodowych.
Dopasowane pokrowce samochodowe na tylną kanapę, seria Mars rozmiar L-XL. Pokrowiec utrzymany w kolorze beżowo-popielatym. Pokrowiec wykonany jest w modnej stylistyce z bardzo mocnego i trwałego materiału tapicerskiego, wykorzystywanego również do produkcji tapicerek foteli samochodów.
Część użytkowa pokrowca wykonana jest w całości z materiałów trudnopalnych podlaminowanych pianką samogasnąca, kombinacja materiałów potwierdzona badaniami w TUV i PIMOT.
Pokrowiec jest profesjonalnie wykonany według wysokich standardów jakościowych Kegel-Błażusiak i zaklasyfikowany do najwyższej klasy EXCELENT.
Kegel-Błażusiak jest polską firmą, największym producentem i eksporterem w branży zatrudniającym kilkuset pracowników. Produkcja wszystkich pokrowców Kegel-Błażusiak odbywa się Polsce w dużej części z surowców polskiej produkcji. Kupując pokrowce Kegel-Błażusiak wspierasz polską gospodarkę i chronisz polskie miejsca pracy.

Skład surowcowy: poliester, pianka PUR
Komplet zawiera:
 1. 1 pokrowiec na tylną kanapę
 2. 5 pokrowców na zagłówki
 3. 4 boczki wykańczające dzielenia tylnej kanapy
 4. klamerki montażowe