Przyczepka rowerowa dla dzieci Belleli B-Taxi

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: bell-PRB005
  • Dostępność: Wkrótce w sprzedaźy.
    Czas realizacji: od 1 do 3 dni
  • szt.
  • 1 249,00 zł
Przyczepka rowerowa firmy BELLELI B-Taxi brązowo-szara, do przwozu 2 dzieci.

Przyczepka do przewozu 2 dzieci.

Wyjątkowo komfortowa wyściółka, miękkie zarówno ławka jak również oparcie.

Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa bardzo dokładnie zabezpieczą oboje dzieci.

Wodoodporne materiały pokrycia. Wodoodporny nylon i frontowa kurtyna ochronią przed wiatrem, deszczem oraz owadami. Materiały łatwe w praniu.

Tylna kieszeń na bagaż oraz mniejsze kieszonki we wnętrzu

Wzmocniona i opatentowana przez Bellelli baza ze specjalnego tworzywa oraz stabilna konstrukcja, chronią przed wstrząsami, kamieniami na nierównych drogach.

Wzmocniona metalowa konstrukcja przyczepki chroniąca przed zgnieceniem z góry spowodowanym wywróceniem (testowana do 150 kg).

Połączona z rowerem za pomocą podwójnie zabezpieczonego systemu. Składający się z dwóch elementów system zaczepu, jeden mocowany do roweru, jeden do przyczepki. Dzięki niemu każdy rower może być wyposażony w hak umożliwiający szybkie wczepienie i wyczepienie.

Możliwość otwarcia dachu, pozostaje tylko moskitiera.

Zderzaki przednie chroniące koła.

Perforowany podnóżek - odprowadzanie wody z pod obuwia pociech. Zabezpieczona odblaskami z każdej strony, dodatkowo na wyposażeniu bateryjne czerowne lampki ostrzegawcze z tyłu. Wysoka flaga ostrzegawcza widoczna z dużej odległości.

Poszycie i rama składają się łatwo, szybko i są wygodne w noszeniu. Kółka odczepiane w systemie "Klik", można schować wewnątrz złożonej przyczepki. Składany hol z możliwością zaczepienia pod bazą przyczepki.

Przyczepka posiada atest TUV SUD GS. Pozytywnie przeszła między innymi testy na uderzenia samochodem z boku i z tyłu. Nisko położony poziom ciężkości powoduje, że przyczepka nie wywróci się nawet przy wywróceniu się samego roweru holującego.